aboutus

FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD.

FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD.
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
Ilość pracowników: 95~100
Coroczne wyprzedaże: 7 million-7.7 million
Rok założenia: 2002
pc Export: 60% - 70%
O nas
Wprowadzenie

Będąc wiodącym producentem form z tworzyw sztucznych w Chinach, Forwa Mold aktywnie i szczerze dąży do poprawy. Zwłaszcza w precyzyjnych plastikowych formach, robimy dobrą robotę w tym względzie i mamy wiele do powiedzenia.

Montaż produkcji, projektowanie, inżynieria i marketing, nasza firma zaangażowała się w dziedzinie formowania i formowania części z tworzyw sztucznych i zdobył tytuł ISO9001: 2000 certyfikowanej korporacji, która wprowadziła system 5S do zarządzania. Aby poprawnie i skutecznie spełniać wymagania różnych klientów, stworzyliśmy specjalny zespół, zwany zespołem kosztów i technologii, który wykonał DFM (projekt do produkcji) dla klientów w każdym projekcie.

Teraz nasze produkty, obejmujące różne dziedziny samochodowe, elektrony, urządzenia peryferyjne, aplikacje domowe, zastosowania przemysłowe i zastosowania medyczne, zostały sprzedane na całym świecie i zyskują przychylne komentarze klientów.

Jesteśmy zespołem najlepszych zakładów produkcyjnych, które są w stanie obsłużyć cały projekt, łącznie z projektowaniem, narzędziami, produkcją, drukowaniem, montażem, pakietem, aranżacją wysyłki. Dotyczy to nie tylko obróbki metalu, ale także formowania wtryskowego, a nawet kombinacji.

Mamy zespół marketingowy, który jest dość wrażliwy na rynek. Wtedy możemy szybko reagować na potrzeby rynku i wahania w czasie.

Nasza różnorodność usług może zmniejszyć liczbę dokumentów i obciążeń administracyjnych oraz programów dostawców.

Będąc profesjonalistą w tej branży z odpowiednim funduszem, dysponujemy różnymi zaawansowanymi obiektami, z których większość jest importowana z Japonii, Niemiec i USA.

Aby zapewnić wszystkim naszym pracownikom stabilne i dobrze wykształcone, poświęcamy wiele uwagi edukacji i szkoleniom, zwłaszcza inżynierom i technikom. Dlatego wszyscy oni są zawsze biegli w obsłudze zaktualizowanych maszyn wprowadzonych przez firmę.
"Jakość na pierwszym miejscu, dostawa na czas, idealny serwis" to nasz dowód w transakcji. Nasz unikalny "system produkcji i kontroli kosztów" pomaga nam koordynować procedury serwisowe. To jest dobre dla wdrożenia rozwiązania "projekt do produkcji" i zaoszczędzenia pieniędzy dla klienta. Dodatkowo, rozwiązanie handlu EDI pomaga nam pozbyć się zbędnych dokumentów i poprawić efektywność transakcji, co pozwoli zaoszczędzić nasze pieniądze i czas, w rezultacie zaoszczędzić czas i koszty produktu.

Nasz honorowy klient

Firma Forwa stała się coraz mocniejsza dzięki poprawie jakości i doskonałej obsługi oraz niezawodności klienta.

Forwa poświęca dużo więcej uwagi szkoleniom technicznym i rozwojowi kultury korporacyjnej.


Forwa będzie Twoim najlepszym partnerem i zawsze z Tobą, aby jutro stworzyć briliant.

Historia

Fabryka Forwa została założona w wiosce Chongtou, Chang'an Town, Dongguan City w czerwcu 2002 roku.

Forwa (HK) Co., Ltd została założona w październiku 2003 r.

Fabryka Forwa przeniosła się do Xinsha Ind.Zone, Shatou Village, Chang'an Town, Dongguan City we wrześniu 2004.

Forwa uzyskała certyfikaty ISO9001 i ISO14001 we wrześniu 2006 roku.

Obecnie firma ma siedzibę w Shangsha od maja 2008 roku, a powierzchnia fabryki osiąga 3600 m 2

Usługa

Forwa Mold specjalizuje się w singlu:

1. Projekt i produkcja podwójnych form wtryskowych (w tym narzędzia prototypowe)

2. Szybkie prototypowanie

3. Obróbka CNC

4. Odlewanie ciśnieniowe

5. Wytłaczanie tworzyw sztucznych i aluminium

6. Wytłaczanie metali

7. Wtryskiwanie pojedyncze / dwukolorowe wtryskowe / malowanie / drukowanie / polerowanie,

8. Formowanie wtryskowe metalu

9. Casting inwestycyjny

Producent podzespołów i części. Zapewniamy kompleksową obsługę, od materiałów, inżynierii, produkcji, montażu, pakowania, globalnego zarządzania logistyką, aż po różne branże, w tym elektronikę użytkową, systemy rozrywki, technologie informacyjne, samochody i sprzęt medyczny.

Forwa Mold rozwinęła się w nowoczesne przedsiębiorstwo, które może zaoferować usługę od projektowania form, poprzez formowanie części z tworzyw sztucznych, drukowanie i montaż.

Nie szczędzimy wysiłków na rzecz edukacji personelu, modernizacji obiektów, organizacji optymalizującej, oferującej klientowi najlepszą obsługę, z wizją jakości na pierwszym miejscu, dostarczając w czasie, idealną obsługę po usłudze.
montaż
Dostępne Forwa Umiejętności w zakresie formowania mechanicznego i elektromechanicznego w plastiku lub metalu lub w połączeniu pomogą w szybszym wprowadzeniu produktu na rynek. Możemy wykonać kompletne zestawy dla ciebie lub możemy dostarczyć "zestawy" komponentów do końcowego montażu w twoim zakładzie.
Nasze systemy planowania i inwentaryzacji są indywidualnie zaprojektowane, aby zmaksymalizować wymagania "Just-In-Time" dla każdego klienta. Funkcja EDI (Electronic Data Interchange) przyspiesza transakcje, eliminując papierkową robotę. A nasze programy "Zarządzana inwentaryzacja dostawców" zapewniają, że masz zainstalowane komponenty i są gotowe do spełnienia wymagań produkcyjnych w odpowiednim miejscu i czasie.

W razie potrzeby oferujemy programy "JIT II", dzięki czemu jeden z naszych specjalistów w Państwa placówce koordynuje zamówienia i dostawy. Innym zadaniem Forwa Mold jest bycie Twoim silnym partnerem.

Nasz zespół

Zaawansowane urządzenia i zręczna obsługa

Będąc profesjonalistą w tej branży z odpowiednim funduszem, dysponujemy różnymi zaawansowanymi obiektami, z których większość jest importowana z Japonii, Niemiec i USA.
Aby zapewnić wszystkim naszym pracownikom stabilne i dobrze wykształcone, poświęcamy wiele uwagi edukacji i szkoleniom, zwłaszcza inżynierom i technikom. Dlatego wszyscy oni są zawsze biegli w obsłudze zaktualizowanych maszyn wprowadzonych przez firmę.

Skuteczna organizacja
"Jakość na pierwszym miejscu, dostawa w czasie, idealny serwis" to nasz dowód w transakcji. Nasz unikalny "system produkcji i kontroli kosztów" pomaga nam koordynować procedury serwisowe. To jest dobre dla wdrożenia rozwiązania "projekt do produkcji" i zaoszczędzenia pieniędzy dla klienta. Dodatkowo, rozwiązanie handlu EDI pomaga nam pozbyć się zbędnych formalności i poprawić efektywność transakcji, co pozwoli zaoszczędzić nasze pieniądze i czas, w rezultacie zaoszczędzić czas i koszty produktu.

Szczegóły kontaktu