aboutus
Linia produkcyjna

Zdolność do zintegrowanej usługi
Jesteśmy zespołem najlepszych zakładów produkcyjnych, które są w stanie obsłużyć cały projekt, łącznie z projektowaniem, narzędziami, produkcją, drukowaniem, montażem, pakietem, aranżacją wysyłki. Dotyczy to nie tylko obróbki metalu, ale także formowania wtryskowego, a nawet kombinacji.
Mamy zespół marketingowy, który jest dość wrażliwy na rynek. Wtedy możemy szybko reagować na potrzeby rynku i wahania w czasie.
Nasza różnorodność usług może zmniejszyć liczbę dokumentów i obciążeń administracyjnych oraz programów dostawców.

Zaawansowane urządzenia i zręczna obsługa

Będąc profesjonalistą w tej branży z odpowiednim funduszem, dysponujemy różnymi zaawansowanymi obiektami, z których większość jest importowana z Japonii, Niemiec i USA.
Aby zapewnić wszystkim naszym pracownikom stabilne i dobrze wykształcone, poświęcamy wiele uwagi edukacji i szkoleniom, zwłaszcza inżynierom i technikom. Dlatego wszyscy oni są zawsze biegli w obsłudze zaktualizowanych maszyn wprowadzonych przez firmę.

Skuteczna organizacja
"Jakość na pierwszym miejscu, dostawa w czasie, idealny serwis" to nasz dowód w transakcji. Nasz unikalny "system produkcji i kontroli kosztów" pomaga nam koordynować procedury serwisowe. To jest dobre dla wdrożenia rozwiązania "projekt do produkcji" i zaoszczędzenia pieniędzy dla klienta. Dodatkowo, rozwiązanie handlu EDI pomaga nam pozbyć się zbędnych dokumentów i poprawić efektywność transakcji, co pozwoli zaoszczędzić nasze pieniądze i czas, w rezultacie zaoszczędzić czas i koszty produktu.

Lista możliwości

Forma Forwa jest w stanie zaoferować pełen zakres usług od projektowania form, formowania części z tworzyw sztucznych po drukowanie, montaż, pakowanie i wysyłkę.

(nie ograniczone do tych)
Inżynieria / techniczne
* Projektowanie formy
* Analiza przepływu formy
* Zarządzanie projektem
* Zapasy zarządzane przez dostawcę
* Projekt do produkcji
*Analiza wartości

Budowa formy
* Formy do 2000 ton
* Złożone powierzchnie
* Montaż urządzeń
* Funkcja Hot-Runner

Techniczne formowanie wtryskowe
* 20 dzięki prasom wtryskowym o pojemności 1000 ton
* Pianka strukturalna
* Mała precyzja i duży kosmetyk
* Ciśnienie gazu
* Wysokociśnieniowy Thinwall
* Automatyczny i automatyczny Pick and Place

Drugorzędne operacje
* Obróbka CNC
* Spawanie soniczne
* Podgrzewanie
* Tłoczenie na gorąco
* Tampondruk
* Klejenie rozpuszczalników

Wykończeniowy
* Farba na bazie wody
* Farba proszkowa
* EMI / RFI Spray na ekranowanie

FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD.
OEM / ODM

Aby sprostać rosnącym wymaganiom klienta, zmodernizowaliśmy naszą linię produkcyjną, która jednocześnie obsługuje zamówienia z całego świata. Wraz z rozszerzeniem linii produkcyjnej do naszej fabryki wprowadzono wiele zaawansowanych urządzeń, które w znacznym stopniu poprawiły naszą zdolność produkcyjną.
W warsztatach nasi zręczni pracownicy pracują przy użyciu zaawansowanych urządzeń z użyciem stabilnej techniki, aby zapewnić klientowi produkty wysokiej jakości. Nasi doświadczeni inżynierowie produkcji i inżynierowie QC będą współpracować z pracownikami linii produkcyjnej, aby stworzyć dział technologii i rozwiązać problemy napotkane podczas produkcji. Wdrażamy system kontroli jakości ISO9001: 2000 w produkcji. W naszej firmie wszyscy wiedzą, że są odpowiedzialni za jakość i klienta. Jesteśmy dumni z tego, że zawsze możemy zaoferować klientom produkty dobrej jakości, które mogą sprostać rygorystycznej tolerancji i estetycznym wymaganiom klientów. I będziemy nadal dbać o ten rodzaj odpowiedzialnego myślenia, aby służyć naszym klientom w ich każdym zamówieniu i aby zagwarantować, że wszystkie towary, które otrzymują, są standardowe.
Nasza linia produkcyjna jest zawsze gotowa spełnić Twoje wymagania dzięki wysokiej jakości produktom i terminowej obsłudze.

Zarządzanie projektem i siła inżynieryjna

Zintegrowany system ERP Aropt do planowania i sterowania całym procesem dla projektu od wyceny, projektowania, produkcji, testowania, produkcji i dostawy.

forwa posiada wysoko doświadczony, sprawny, współpracujący zespół inżynierów i projektantów z kompleksowym zarządzaniem projektami i systemem projektowania form.

Zaawansowane oprogramowanie 2D / 3D obsługuje szeroki zakres formatu daty.

Korzystna komunikacja z klientami w języku chińskim, angielskim, japońskim, niemieckim itp.

FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD.
R & D

Forwa mold ma zespół inżynierów, w tym 70 inżynierów i techników.

Tworzymy jeden specjalny zespół zwany "zespołem kosztów i technologii". Wyznaczony kierownik projektu może koordynować cały proces projektowania. Zespół składa się z przedstawicieli wszystkich działów, w tym projektanta, inżyniera produkcji, inżyniera QC itp. Jako kompletna jednostka, nie szczędzą wysiłków, aby zaoferować najlepszą obsługę naszym klientom.

Forwa ma silną platformę techniczną CAD / CAM i doskonały system przełączania danych technicznych, który pozwala nam elastycznie wybierać usługi dla naszych klientów. Nasz klient oferuje nam format 2D lub 3D DXF, DWF, PRT, SAT, IGES lub STE. Nasi inżynierowie projektujący zaprojektują rysunek montażowy formy i przygotują schemat techniczny. Możemy również zakończyć rysowanie projektu, skanując próbkę, jeśli jest to konieczne.

FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD.
Szczegóły kontaktu